20230807_banner_CZ

O nás

Vítejte na webových stránkách pěveckého sboru Pilsen Voice alias PiVo.

 

Těšíme se na Vás na našich nejbližších koncertech:

9. 3. 2023  - Lhota u Plzně

 Více informací o chystaných akcích se dozvíte v sekci Kalendář koncertů!

 

Kdo jsme, co děláme a jak nám to jde, se dozvíte v prezentaci sboru ZDE (doporučujeme zapnout zvuk 🔊),

nebo si můžete přečíst více informací níže ↓↓↓

Sbor Pilsen Voice, jak sám název napovídá, pochází z Plzně. První várku písniček jsme uvařili v říjnu 2017 a od té doby zrajeme do pěkných ležáků.

PiVo již od počátku řídí energická a vždy usměvavá Lucka Hofmanová. Pod jejím vedením jsme získali řadu fanoušků, kterým zas a znovu s nadšením ukazujeme, že sborový zpěv může být zábavný jak pro diváky, tak pro zpěváky.

Společně jsme získali ocenění zlatého pásma na festivalu Choralia Chrudim 2021 a tamtéž jsme převzali i zvláštní cenu za stylovou interpretaci sborových aranží populární hudby.

V našem repertoáru najdete klasickou sborovou hudbu, lidové písně či gospely. Významnou část našich vystoupení tvoří popové skladby (od Queenů, Robbieho Williamse, Beach Boys a dalších), též písně z filmů a muzikálů. Zpíváme a-capella i za doprovodu živé kapely (klavír, bicí, basovka, žestě...). Náš aktuální repertoár najdete zde.

Za těch pár let, jsme zažili celou řadu akcí. Ať už to byly Vánoční či Velikonoční trhy v Praze, Plzni i České Bříze, městské festivaly, charitativní akce, firemní oslavy nebo tradičnější koncerty v kostelech a sálech po celém Plzeňském kraji. V roce 2019 jsme si užili sborovou výměnu se slovinským sborem Odmev a v roce 2022 jsme uspořádali koncertní turné v Itálii. V letošním roce se chystáme reprezentovat ČR na sborovém festivalu ve Francii (Gerzat). Přehled koncertů minulých i budoucích naleznete zde.

V době covidové jsme zvládli odvysílat hned 2 online koncerty - ke shlédnutí tady a tady 😊

V roce 2021 jsme vydali 2 videoklipy. První ke skladbě Ave Maria, kterou složil náš klavírista Milan Kazecký přímo pro náš sbor. Druhý klip k popovému songu September, vám dá ochutnat, jaké to je být součástí PiVa.

Žijeme a točíme PiVo i na facebooku či instagramu a máme i svůj YouTube kanál!

Máme toho za sebou požehnaně, ještě více však před sebou a už se nemůžeme dočkat, až s PiVem zazpíváme i Vám!

soust mala

Nejbližší koncerty

Žádné události

20240213 donatori CZ

Free Joomla templates by L.THEME