Máme velké plány a s těmi od Vás potřebujeme pomoci!

Pošli PiVo do Francie!

V příštím roce se nám naskytlo hned několik skvělých příležitostí a možností, jak se posunout zase dál. 

Tou první a finančně nejnáročnější je účast na sborovém festivalu  v Gerzatu, Francie v květnu 2023. Nabídka je to lákavá, ale financí je bohužel v tuto chvíli málo. Hledáme různé možnosti podpory, abychom mohli naše sny a plány uskutečnit, a proto se obracíme i na Vás, naše věrné fanoušky a podporovatele s prosbou o pomoc.

Dalším z našich snů je vytvoření dalších studiových nahrávek našeho sboru, které bychom ještě raději doplnili o nějaký skvělý klip, abyste si nás mohli užívat nejen na koncertech, ale kdykoliv a kdekoliv. Ale opět - taková sranda něco stojí. Pokud se chceš podívat co už jsme vytvořili, mrkni na náš YouTube.

 

Jak nás můžete podpořit?

Níže najdete QR kódy odkazující na přímou platbu ve výši 100,-; 250,-; 500,-; 1.000,- a 10.000,-. Stačí si v mobilu otevřít mobilní bankovnictví a načíst QR kód dle zvolené částky. Před platbou lze částku i upravit ;-) 

Přispět je možné i přímo na náš bankovní účet: 2902355766/2010

Pokud budete chtít přispět více nebo chcete svůj dar uvést jako odčitatelnou položku od základu daně, můžete nás kontaktovat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se domluvíme na podrobnostech.

Zároveň budeme moc rádi, pokud víte o někom, kdo by chtěl náš sbor podpořit (např. formou sponzorského daru či jinak), kdybyste nás mohli propojit. Máme vytvořenou nabídku pro sponzory, kterou Vám či Vašim přátelům rádi zašleme nebo osobně probereme.

 

QR kódy web

KODY 1000 10000

 Děkujeme všem našim PiVo-fanouškům, kteří již přispěli:

Ilona Šambergerová

Lukáš Hořký

Ája Komprdová

Jakub Valenta

Zdeni Tlapová

Hynek Macák

Kateřina Novotná

Hana Kratochvílová

Jiří Flandera

Radka Pavlíková

Pavlína Vojtová

J. Brabcová

 

Sponzoring sboru Pilsen Voice 

Pro zájemce o sponzoring našeho sboru máme připravenou zajímavou nabídku. Pokud Vás zajímá, shrnuli jsme ji do dokumentu, který najdete zde.

 

Free Joomla templates by L.THEME